Teams 2018-2019

De voorlopige teamindelingen:

De eerste trainingen beginnen op dinsdag 28 augustus.

Dames 1
  • Ellen Fransen
  • Maaike Mank
  • Dorien van Setten vd Meer
  • Floortje Zeestraten
  • Joy van Veen
  • Nienke Kempen
  • Shannen Angenent
  • Suzanne Blom
  • Marianne Verkade

Trainers:
Arnout Fransen en Christiaan Boerefijn

Tijd:
20.00 uur tot 21.30 uur

Dames 2
  • Carla Boerefijn
  • Marion Treur
  • Marieke Kuik
  • Tamara van Harten
  • Kimberley van Harten
  • Nathalie Beugelsdijk
  • Sharon Dobbe
  • Nikki vd Hoorn
  • Yvonne Spek

Trainer:
Ferry Steffers

Tijd:
20.00 uur tot 21.30 uur

Dames 3
  • Martine vd Haven
  • Selma vd Haven
  • Elise van Kampen
  • Mariska de Kleer
  • Lotte vd Poel
  • Demi Slof
  • Melanie Wijfje
  • Ilona van Vliet

Trainer:
Jacques Gaastra

Tijd:
19.00 uur tot 20.30 uur

Heren 1
  • Aalt de Groot
  • Lars Gaastra
  • Niels Strijkert
  • Joost vd Hoorn
  • Arnout Fransen
  • Remco Cats
  • Daniel Mezas
  • Christiaan Boerefijn
  • Jarno Kuik
  • Todd van den Burg
  • Koen Vink

Trainer:
Patrick Pino

Tijd:
21.30 uur tot 23.00 uur

Heren 2
  • Ferry Steffers
  • Ron Kuik
  • Marcel Koster
  • Berry Schouten
  • Dennis van Kins
  • Giovanni Treur
  • Sven Broekhuizen
  • Nils de Vries

Trainer:
Marieke Kuik

Tijd:
21.30 uur tot 23.00 uur

Heren 3
  • Colin van Lammeren
  • Jos Kempen
  • Ruud Oskamp
  • Eddy vd Werken
  • Leo Angenent
  • Patrick Pino
  • Jan Dick Slop

Trainer:
Patrick Pino

Tijd:
20.30 uur tot 22.00 uur

Heren 4
  • Dylan Treur
  • Hans Hoogeboom
  • Peter Schrama
  • René Vellekoop
  • Mike Zuiderduin
  • Jan Corbijn
  • Frank Ubink
  • Bryan Hartog

Trainers:
Patrick Pino en Frank Ubink

Tijd:
20.30 uur tot 22.00 uur

Meisjes A1
  • Suzanne Halsema
  • Nathalie Hijman
  • Daan de Kleer
  • Maike Pieterse
  • Nienke van Wijk
  • Rick Keijzer
  • Danique Wildenburg
  • Floortje Zaat
  • Mariëlle Kempenaar
  • Mandy Koster

Trainer:
Niels Strijkert

Tijd:
18.30 uur tot 20.00 uur

Jongens B1
  • Babette Beckers
  • Vera Hijman
  • Anouk Hogenboom
  • Bas de Kleer
  • Bono van Leeuwen
  • Merel Beckers
  • Yara van Donk

Trainers:
Melissa vd Haven, Suzanne Blom, Colin van Lammeren

Tijd:
18.30 uur tot 20.00 uur

Jongens C1
  • Channah Bos
  • Isa Hoffs
  • Tirza Oskam
  • Dewi de Romijn
  • Niek vd Veldt
  • Vince vd Weg
  • Thomas vd Zwet
  • Annika Zornig
  • Chloe Zornig

Trainers:
Melissa vd Haven, Suzanne Blom, Colin van Lammeren

Tijd:
18.30 uur tot 20.00 uur

Jongens C2
  • Daisy den Brave
  • Fiene Snippe
  • Kira de Romijn
  • Anoek van Duijnen
  • Dorien Severin
  • Demi Riethoven
  • Serah Bosland
  • Lisa de Kleer
  • Jesse vd Haven

Trainer:
Nikki vd Hoorn

Tijd:
17.30 uur tot 19.00 uur

Mini’s

Trainers:
Kimberley van Harten en Nienke Kempen

Tijd:
17.30 uur tot 18.30 uur

Dames Recreanten

Trainer:
Geertrui Osterkamp

Tijd:
20.00 uur tot 21.30 uur

Heren Recreanten

Tijd:
21.30 uur tot 23.00 uur